Oyunları Evcil Hayvan

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.3 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Love Coding
Miniklerin eğlenerek oynayacağı bu oyunu siz de hiç zaman kaybetmeden indirin.

Bu mükemmel özellikleri olan harika oyunda çocuklar sevimli hayvanlardan oluşan hafıza kartlarında eşleşme yapacak. Bu harika oyun sayesinde çocuğunuzun hafızasını geliştirin ve ona beyin antrenmanı yaptırın onu geliştirin geleceğe hazırlayın.Çocuğunuz için özel olarak hazırlanmış olan bu oyunlar oyunun hazırlayıcısı olan uzmanlar çocuğunuz için en iyisini düşünüp onun için en kaliteli oyunları bulmaya onların gelişimlerini en fazla destekleyici olan oyunu oynatmak için ellerinden geleni yapmışlardır. 

 Oyunun içinde pek çok kutu bulunmaktadır. Bu oyunda da çocuğunuz kapalı kutular arkasındaki kutuları sırası ile açarak eş olan hayvanları bulmaya çalışacaktır. Bu çalışma ile kendisini geliştirecek ve arkasını çevirdiği kutunun ardında hangi hayvan olduğunu unutmayacak hale gelecektir. Çocukların zihinsel gelişimini hızlandıracak olan bu kaliteli oyun ile hem zaman hızlı geçecek hem de oldukça verimli kullanılmış olacak. 

 Siz de çocuğunuzun eğlenerek yeni bilgiler öğrenmesini ve zihinsel gelişimini devam ettirmesini istemez misiniz? Çocuğunuzun hafızasını geliştiren ve ona hayatının bu önemli döneminde yardımcı olacak olan bu oyunu indirmek için daha fazla zaman kaybetmeyin hemen indirin çocuğunuzu oynamaya hemen başlasın.  

Daha Fazla Göster
Oyunları Evcil Hayvan indir